תיאור השירות

הפופולריים כרגע - פרסום בנטפליקס

שילוב כוחות חדש של נטפליקס ומייקרוסופט מייצר כוח משמעותי חדש בעולם הפרסום בדיגיטל. ההיכרות העמוקה של נטפליקס עם הרגלי הצפייה של המנויים, מאפשרת לה להציג פרסום מותאם לכל צופה. נשמע מבטיח? הנה מבט חטוף על הפוטנציאל:

- לפי אתר Demands Age לנטפליקס קרוב ל 222 מיליון מנויים בעולם.
- לפי מאקו בשנת 2020 55% מהישראלים היו מנויים לנטפליקס. (שנת קורונה)

על מנת לשמר את ההצלחה, יזמה נטפליקס מהלך משולב שמאפשר לצרכנים לרכוש חבילות צפייה במחיר נמוך יותר כנגד הצגת פרסומות בפלטפורמה. המודל הנ"ל מתבצע בשיתוף עם ענקית הטכנולוגיה העולמית מייקרוסופט. הפרסום בנטפליקס מאפשר למפרסמים ליהנות מחשיפה רחבה ואחוזי צפייה גבוהים. בשונה ממקבצי הפרסומות בשידורי הטלוויזיה, הפרסומות בנטפליקס לא ארוכות והצופים לא יעבירו ערוץ כשהן יתחילו. כך ניתן לתפוס את קהל היעד כשתשומת הלב שלו בשיאה וקשה לו להתחמק מצפייה בפרסומת.

יתרון נוסף לפרסום בפלטפורמה שרק מתחילה לשבץ פרסומות הוא תנאים נוחים למפרסמים. כדאי לקפוץ על הרכבת הזו ראשונים.

שירותי פרסום בנטפליקס

  • קמפיין ממומן בפלטפורמת הפרסום של נטפליקס
  • הפעלת הפרסום בהתאם למכשירים השונים - מובייל, מחשב וטלוויזיות חכמות
  • הרחבת מערך הקרוס-פלטפורם מרקטינג וניראות מותג המפרסם באופן כללי
  • ניתוח תוצאות ומדידה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת

יתרונות וחסרונות המוצר

חשיפה רחבה ואחוזי צפייה גבוהים
שיווק ממוקד המבוסס על התנהגות המנויים
שליטה מלאה בתקציבי הפרסום בנטפליקס
מדידה מושלמת ויכולת ניתוח נתונים
פרסום יקר שלא מתאים לכל עסק

למה איתנו?

את הניסיון שרכשנו באמצעות ניהול מגוון פלטפורמות תוכן, וידאו וחיפוש בתחומי הוולנס, ההשקעות, העיצוב והלייף סטייל, אנחנו משכללים כל הזמן ומיישמים בפלטפורמות השונות שאנחנו מנהלים. ברגע שנפתחת פלטפורמה חדשה, זו הזדמנות נהדרת למפרסמים לנסות את היכולות של, עם חברת פרסום ותיקה שמלווה את התפתחות עולם הדיגיטל עוד משנת 2010. פלטפורמת הפרסום של נטפליקס ומייקרוסופט היא ערוץ מצוין עבורך כמפרסם להגיע לקהל היעד שלך בצורה ממוקדת ולהעביר לו מסרים ייעודיים . הטכנולוגיות המתקדמות והכלים הייחודיים שפיתחנו משמשים אותנו לבצע מדידה, ניתוח והסקת מסקנות ברמה הגבוהה ביותר.

למה איתנו
חנה שמשי

“צוות מרקטיזם הינו אי “ייחודי” ושונה ״בים״ חברות וגופים המציעים שירותים דומים. מדובר בחברה מקצועית, אמינה, יצירתית, אחראית ובעלת רמת שירות משובחת.”

אייקון של ציטוט
המלצה מאת זוזו סגווי

“מעולם לא נתקלתי בגבולות הניסיון העשיר שלי בעולם האינטרנט בחברה מקצועית, יצירתית, חותרת למגע, עם ראש פתוח, נעימה, עם יחס מדהים ללקוחות שלה כ-Marketism . אני עובד כבר 10 שנים עם ספקים ונותני שירות, וזו הפעם הראשונה שאני פשוט מאוהב!״

אייקון של ציטוט
המלצה מאת דורון וימר

״עבודתכם הבלתי מתפשרת מבדילה אתכם משאר המתחרים בשוק ומשתקפת להפליא במבחן התוצאה. הזמינות בכל עת ביחד עם עבודת שיווק אינטנסיבית הופכים אותנו ללקוחות שבעי רצון מכל הבחינות.״

אייקון של ציטוט

רוצים לעבוד עם אריות? השאירו פרטים!