תיאור השירות

מוכרים לעסקים - תתחברו ללקוחות שלכם, בלינקדאין :)

לינקדאין היא רשת חברתית ייעודית ליצירת קשרים עסקיים ששינתה את הדרך שחברות מתנהלות. רבים מכירים את הפרופיל בלינקדאין כקורות החיים האינטרנטיים שלנו, אבל לצד הפיצ'ר התעסוקתי, לינקדאין מציעה לשדרג בתשלום את הפרופיל וליהנות מיכולות פרסום ומכירות B2B שעולות על כל הפלטפורמות האחרות.

קמפיין הפניות האישיות בלינקדאין משלב מצד אחד את היכולת של מרקטיזם להעביר גולשים תהליך באמצעות תוכן כתוב במטרה לייצר ליד איכותי, ומצד שני את יכולות הטרגוט הייחודיות של לינקדאין לקהל מקצועי לפי פרמטרים רלוונטיים וניהול הפעילות כקמפיין דיגיטל בכלי אוטומציה. ההודעות בקמפיין יישלחו מתיבת הדואר של פרופיל אישי של בעל תפקיד אחד או יותר שתגדירו בחברה.

מעבר למתעניינים שהקמפיין ייצר, כמות הקונקשנים של אותו פרופיל בלינקדאין תגדל והחשיפה של הפוסטים האורגניים שאותו פרופיל יפרסם (כתיבה ופרסום עצמאים של כל פרופיל) תגדל ותגיע לקהלים שרלוונטיים לו כלקוחות פוטנציאליים.

שירותי פניות אישיות בלינקדאין

  • ניסוח של סדרת הודעות אישיות למשתמשים בקהל היעד של הקמפיין
  • חיבור כלי פרימיום ואוטומציה לפרופיל הלינקדאין האישי של הלקוח
  • בניית קמפיינים בהתבסס על הגדרות קהלי היעד
  • יצירת חיבורים איכותיים בלינקדאין ועידוד הנמענים להתכתבות
  • מעקב אחרי ביצועי הקמפיין וניתוח תוצאות ומדידה

יתרונות וחסרונות המוצר

עלויות נמוכות - אין רכישת מדיה
פנייה אישית לקהל היעד המדויק
מדידה מושלמת ויכולת ניתוח נתונים
יצירת תשתית לפעילויות נוספות בהמשך
ישנה מגבלה על כמות ההזמנות היומית

למה פרסום בלינקדאין איתנו?

אבן הדרך הראשונה בקמפיין מסוג זה היא יצירה של קשרים אישיים באמצעות טקסט כתוב. עסקים פונים לקבל את השירותים שלנו כמשרד פרסום בדיגיטל בזכות היכולות שלנו ביצירת קמפיינים רווחיים שבבסיסם טקסט כתוב (בדומה לטאבולה ואאוטבריין). יחד עם זאת, הניסיון שלנו בעבודה עם כלי אוטומציה וניתוח נתונים בקמפיינים הוא ארוך שנים. ברגע שבעל עסק, או בעל תפקיד C-Leve כמו מנכ"ל או סמנכ"ל שיווק מעוניין לנצל את הפוטנציאל העסקי הגלום בלינקדאין מבלי לסכן תקציבים מוגזמים, אנחנו נדע לתפור ולנהל נכון את המהלך הזה.

למה איתנו
אייל גבעון

“אני חייב להודות שהייתי סקפטי בהתחלה –  אבל חצי שנה לתוך התהליך התוצאות מדברות בעד עצמן! הצוות של מרקטיזם מקצועי , עומד בלוחות זמנים והכי חשוב פשוט נותן לי תחושה של שותף שבאמת אכפת לו”

אייקון של ציטוט
אריאל הוכשטט

״החבר’ה מ-Marketism ביצעו עבורנו מספר עבודות קידום לאתרים ישראלים ובינלאומיים. בתעשייה שמלאה הבטחות ללא כיסוי, היה מרענן לשמוע תכניות הגיוניות ולראות פעולות שייצרו ערך אמיתי.״

אייקון של ציטוט
המלצה מאת זוזו סגווי

“מעולם לא נתקלתי בגבולות הניסיון העשיר שלי בעולם האינטרנט בחברה מקצועית, יצירתית, חותרת למגע, עם ראש פתוח, נעימה, עם יחס מדהים ללקוחות שלה כ-Marketism . אני עובד כבר 10 שנים עם ספקים ונותני שירות, וזו הפעם הראשונה שאני פשוט מאוהב!״

אייקון של ציטוט

רוצים לעבוד עם אריות? השאירו פרטים!