תיאור השירות

פרסום למגזר החרדי ולמגזר הדתי - למצוא בדיוק את הקהל שלך

פיצוח קמפיין דיגיטלי מצליח בדרך כלל מהגעה מדויקת לקהל היעד. כחברה מובילה בפרסום באמצעות תוכן, זיהינו את הצורך לפנות ישירות למגזרים הדתי והחרדי שלרוב גולש באתרים נפרדים, צורך תוכן במקומות שונים מכלל האוכלוסיה ובכך מתפספס למפרסמים רבים.

כדי להגיע לקהל זה פיתחנו במרקטיזם התמחות בפרסום למגזר החרדי / הדתי וביצירת מהלכי תוכן ייחודיים. בין היתר, הקמנו אתר תוכן ייעודי, המותאם לדפדפנים כשרים, שם מפורסמות כתבות של לקוחותינו במגוון נושאים הרלוונטיים לקהל היעד.

כמו כן, ברשותנו הסכמים בלעדיים עם מגוון אתרים למגזר הדתי והחרדי המאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מדיה ישירה וזולה. אנו מנהלים את מהלכי התוכן בכל ההיבטים – החל משלב האסטרטגיה והכתיבה, העלאת התוכן באתר, פריסת המדיה ועד המדידה וניתוח התוצאות.

שירותי המחלקה

  • כתיבת תוכן מקצועי לקהל הדתי והחרדי
  • העלאת התוכן באתר ייעודי לקהל היעד
  • ניהול שוטף של הקמפיין בפלטפורמות פרסום למגזר החרדי והדתי, עימן יש לנו הסכמים בלעדיים, ויצירת פניות איכותיות
  • מדידת ביצועים בכלי מדידה מתקדמים

יתרונות וחסרונות המוצר

פרסום ממוקד והגעה מדויקת לקהל היעד
העברת מסרים ייעודיים ובשפה הרלוונטית לקהל זה
הגולש מרגיש בנוח בפורטל הייעודי בידיעה שלא ייחשף לתכנים שאינם מתאימים לו
לא כל מוצר או שירות מתאים לפרסום במגזר החרדי / הדתי

למה פרסום למגזר החרדי איתנו?

יש לך עניין להגיע ישירות לציבור הדתי והחרדי? לנו יש את הכלים להגיע אליו בצורה מדויקת. האתר הייעודי שלנו "חברותא קדישתא" והקמפיינים שאנחנו מנהלים בפלטפורמות ייעודיות לדתיים ולחרדים מהווים סביבה טבעית ונוחה לגולש דתי. כך ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר בקרב קהל היעד. אתר התוכן הייעודי למגזר החרדי מצטרף לשורה של אתרי תוכן מובילים וותיקים שבנינו בתחום ההשקעות והפיננסים, בתחום העיצוב והצרכנות והלייף סטייל שכבר הניבו מאות קמפיינים מוצלחים. כלי המדידה המתקדמים שלנו מאפשרים לבצע אופטימיזציה מיטבית ולשפר כל העת את תוצאות הקמפיין.

למה איתנו

רוצים לעבוד עם אריות? השאירו פרטים!